Gizlilik Politikası

- Güncelleme Mayıs 2018 -

Bu sayfa Servcorp ve web varlıklarının Gizlilik Politikasını belirlemektedir.

Servcorp Internet üzerindeki kişisel bilgilerinizin gizliliğini korumaya yardım edecektir. 

Servcorp çalıştığı bölgelerdeki ilgili gizlilik yasalarına bağlı kalmaktadır.  
Sorularınız olduğu takdirde bu adrese e-posta gönderiniz:  WebStrategy.HeadOffice@servcorp.net

Servcorp Genel Veri Koruma Mevzuatı ve 2018 Veri Koruma Kanunu uyarınca Veri Kontrol Yetkilisi olarak hareket etmek üzere Bilgi Komisyonu Ofisi tarafından yetkilendirilmiştir. 

Servcorp ayrıca 1988 (Cth) Gizlilik Kanununda belirtildiği şekilde Ulusal Gizlilik İlkeleri (NPP)’ne tabidir.

 

Kişisel Bilgilerin Toplanması

Websitemizin herhangi bir yerinde Servcorp kişisel bilgi talebinde bulunduğu zaman, bu sayede site ziyaretinizi iyileştirici önlemler almamız ya da ziyaretinizden sonra size geri dönmemizin sağlanması amaçlanmaktadır.

Katılmak ve bu bilgileri vermek tamamen size kalmıştır. Örneğin, aşağıdakileri yaptığınız zaman sizden bilgi istemekteyiz:

 • Bir ürün ya da hizmet konusunda bilgi talebinde bulunmak
 • Sanal ofis abonesi olmak
 • Bir konumu ziyaret etmek üzere düzenleme yapmak
 • E-posta güncellemeleri ve pazarlama bilgileri için yazılmak
 • Bir online form ile geri bildirim vermek

Yukarıdaki durumlardan her birinde, Servcorp isminizi, e-posta adresinizi, telefon numaranızı, adresinizi, iş türünüzü ve hizmetler ile tekliflere sizi abone yapmak üzere benzer bilgileri isteyebilir. Büyük ölçüde farklı bilgileri isteyeceğimiz zaman size haber veririz. Servcorp gelecekte promosyon teklifleri veya haber bültenleri ile sizinle temas kurabilir. Aboneliğinizi iptal etmek ya da temas bilgilerinizin silinmesini isterseniz, Servcorp’a haber verin.

 

Kişisel bilgilerinizin paylaşılması

Kendi adımıza hizmet sağlamak üzere bazen başka şirketler ile anlaşabiliriz. Servcorp size ürün ya da hizmet pazarlamak amacı ile sitesinde toplanan bilgileri üçüncü taraflardan gelen bilgileri ile iyileştirebilir veya birleştirebilir. Bu şirketlerin sadece hizmeti vermek için gereken kişisel bilgileri almasına izin verilecektir. Servcorp bu kuruluşların kişisel bilgilerinizin korunmasına ilişkin Gizlilik Anlaşması ve gizlilik yükümlülerine bağlı kalmak için gerekli hususları yerine getirmektedir.

 

Kişisel bilgilerin kullanımı

Tarayıcı türü, sürümü, dili, işletim sistemi, sitede gezerken ziyaret edilen sayfalar, sayfaya erişim süreleri ve refere eden web sitesi adresi gibi kişisel olarak tanımlanamayan bilgiler topluyoruz. Toplanan bu bilgiler sadece dahili olarak ziyaretçi trafiğini ve eğilimleri amaçlı olarak kullanılmaktadır. Gelecek herhangi bir anda bilgi uygulamalarımız değişecek olduğu takdirde, bilgiler bu yeni amaçlar için kullanılacak, politika değişikliğinde itibaren alınan bilgiler güncellenen uygulamalarımıza uygun olacaktır.

Aksi belirtilmediği sürece temin ettiğiniz kişisel bilgiler gizli tutulacaktır ve Servcorp ile olan müşteri ilişkinizi destekleyecektir. Diğer konuların yanında, sizin bu sitede kolayca bilgilere erişmenizi ve Servcorp’tan gelen ürün güncellemeleri, yeni dokümanlar, güncellenen web bilgileri ve diğer ürün, hizmet ve özel teklifler konusunda haberdar etmek istiyoruz.

 

Bu Gizlilik Politikasına yapılacak değişiklikler

Servcorp herhangi bir anda bu Gizlilik Anlaşmasına değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Gizlilik Anlaşmasına yönelik itirazlarınız varsa, siteye girmemeli, ya da kullanmamalısınız.

 

Kişisel Bilgilerinize erişim

Yasaların izin verdiği istisnalar tabi olarak kişisel bilgilerinize erişme hakkına sahipsiniz. Bunu yapmak isterseniz, bize bildiriniz. Güvenlik nedenleriyle bu talebinizi yazılı olarak yapmanız gerekebilir. 

 

Bu Gizlilik Politikası kimlere uygulanır?

 • Olası çalışanlar
 • Olası müşteriler
 • Müşteriler
 • Servcorp müşterilerine ait müşteri olan bireyler
 • İş ortakları
 • Tedarikçiler
 • Yükleniciler
 • Hissedarlar
 • Hizmet ve Sanal Ofisler ağı yolu ile Servcorp Limited ile temas edebilecek diğer kişiler

İşlem Servcorp ve bir çalışan arasındaki güncel ya da eski istihdam ilişkisine doğrudan ilişkinse, çalışan kayıtları işlemleri açısından Servcorp Ulusal Gizlilik İlkelerince bağlı değildir.

 

Bizimle temas kurun

Servcorp bu Gizlilik Politikasına ilişkin görüşlerinize açıktır. Bu Gizlilik Politikası konusunda sorularınız varsa ve ek bilgiler edinmek isterseniz, Pazartesiden Cumaya kadar iş saatleri içerisinde bizi aşağıdaki yöntemler ile arayınız.

Tel: +61 2 9231 7500

Posta: Attn: Privacy Policy

Servcorp

Level 63, MLC Centre, 19-29 Martin Place

Sydney, NSW 2000

AVUSTRALYA

E-posta: privacy@servcorp.com