Bir ofisten fazlası
Yeniden şekillenmeye hazır olun!

Dünyanın En İyi Sanal Ofisleri
Uzaktan çalışın! Evden çalışın !

Dünya genelinde 150'dan fazla lokasyonda sahip olacağınız birinci sınıf kurumsal kimliğiniz ile satışlarınızı arttırın.
İşinizin nerede olduğu ve telefon numaranız başarınızın sinyalleridir. İstatistikler gösteriyor ki düşük maliyetle firmanızın prestijli bir adreste varlığı, kazanma şansınızı ikiye katlamaktadır. Sanal Ofisler hakkında buradan daha fazla bilgi edinin.

et2.jpg

İşinizi bu hizmetler ile evinizden sürdürün;

 1. Şehrin merkezinde, 5 yıldızlı bir binada adres
 2. Şehrin merkezinde, ihtiyaç duyduğunuzda erişebileceğiniz çalışma alanı
 3. Şirketinizin ismi ile telefonlarınızı yanıtlayan resepsiyonist
 4. En az iki dil bilen sekreterler
 5. BT Destek Ekibi, kurum-içi ve hizmetinizde

Hizmetlerin tamamı ayda yalnızca 800TL!
Coronavirüs protokolleri uygulanmakta.

 • *Kullandığınız kadar ödeme seçeneği
 • **Biriktirilemez ve müsaitlik durumuna göre kullanabilirsiniz

İş yapmak için harika yerler

İş yapmak için harika yerler

İstanbul

Amacınız başarmaksa tanışın, test edin ve deneyin!Boş vaatlere kanmayın!

İşiniz için en doğru kararı, aşağıdaki soruların cevaplarını bilirseniz verebilirsiniz.

Internete hemen bağlanmak isteyin - Ne kadar sürer?
Sağlayıcının Tier-1 olup olmadığını sorun.
İndirme hızlarını kontrol etmenize izin verilmesini isteyin. 
Teknoloji Destek ekibi ile görüşmek isteyin: Şirket bünyesindeler mi yoksa dışarıdan mı destek sağlıyorlar?
Bir telefon numarası talep edin, böylece hizmet almadan önce deneme şansınız olur. 
Çağrı dakika ücretlendirme detaylarını talep edin
Size özel Resepsiyonistiniz ile tanışmak isteyin. Resepsiyonist işinizin ilk izlenimi.
Olağanüstü durum prosedürleri hakkında soru sorun.
Dahili telefonlarınızın diğer lokasyonlara ücretsiz arama yapıp yapmadığını öğrenin
Kablosuz internetin güvenli olup olmadığını öğrenin
Şirket ağınız için ne çeşit bir güvenlik duvarı kurulabileceğini sorun.
Sağlayıcınızın şeffaflık kurallarını görmek isteyin.
Arayanlar sesli mesaj kutunuz üzerinden 1'i tuşlarsa cep telefonunuza bağlanabilir mi öğrenin.
Bağlantılarınızın aylık maliyetine eşit oranda ücretsiz arama alıp alamayacağınızı sorun.
Telefon faturanızın herhangi bir telekomünikasyon şirketine göre %20 daha düşük gelip gelmediğini öğrenin.

Sanal Ofis Hizmetleri

Servcorp'un Sanal Ofis Hizmetleri, işletmenizin idari gereksinimlerini yönetmek için akıllı ve uygun maliyetli bir çözümdür. Siz işletmenizi pahalı genel ofis maliyetleri  olmadan büyütme işine devam ederken, diğer tüm detaylar ile biz ilgilenelim.

SSS

Servcorp Sanal Ofis ile, bir ofisten fazlasına sahip olursunuz. Evden veya herhangi yerden çalışmayı seçebilir ve çokuluslu bir şirketin profesyonel ekibini, hizmetlerini ve altyapısını masrafsız olarak elde edebilirsiniz. Bir Servcorp Sanal Ofisi, kira, teknoloji ve doğru personeli işe alma ve eğitme dahil genel giderlerinizi ve maliyetlerinizi azaltmanıza yardımcı olacaktır. İhtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun paketi seçebilirsiniz. Basit bir Adres Paketinden, İletişim Paketine veya her ikisinin kombinasyonunu daha düşük maliyetle – işinizin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu en iyi siz bilirsiniz.

Servcorp'un Sanal Ofisleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Evden veya herhangi bir yerden çalışıyorsanız, Servcorp Sanal Ofis işletmeniz için paha biçilmezdir. Kendi ofisinizi kurmakla ilgili genel maliyetler olmadan, harika bir iş adresi ve ofis altyapısından yararlanıyor olmanıza rağmen, fiziksel size özel bir ofis alanı dışında her şeyi içerir.

Sanal Ofis Şunları İçerir:

 • Kartvizitleriniz, yasal adresiniz veya web siteniz için kullanmak üzere dünya çapındaki 150’den fazla lokasyonumuzdan herhangi birinde prestijli bir adres.
 • Şirketiniz adı ile cevaplanan yerel bir telefon numarası, telefon aktarımları, ve interaktif sesli mesaj sistemi
 • Çağrılarınızı yöneten size özel bir resepsiyonist
 • Posta ve kargo yönetimi, organizasyonu
 • Yönetim kurulu odalarına, toplantı odalarına ve günlük ofislere 10 dakika kadar kısa bir süre veya tüm gün dünya çapında erişim
 • Tamamen ücretsiz hızlı ve güvenli WiFi ve lezzetli kahveniz ile günde 3 saate kadar Servcorp'un doğal ışık alan sofistike çalışma alanlarına erişim
 • Sizinle benzer düşüncelere sahip insanlarla tanışın, çalışın ve sıklıkla düzenlediğimiz ücretsiz ağ oluşturma etkinliklerine katılın
 • Servcorp Home aracılığıyla anında online rezervasyon sistemi, kolay, hızlı ve güvenli rezervasyon sağlar

Evet. If you sign up for Sanal Ofis Paketi veya Adres Paketine üye olduğunuz takdirde, sözleşmenizin onaylanmasının hemen ardından tiacri güvenilirliğiniz, siciliniz, kartvizitleriniz ve / veya posta adresiniz için 5 yıldızlı adresimizi kullanabilirsiniz.

Evet. Sanal Ofis Paketine sahip müşteriler, dünya çapında ortak çalışma alanlarımızı günde 3 saate kadar kullanabilirken, Adres Paketine sahip müşteriler bunları günde 1 saate kadar kullanabilir.

Müşteriler, sektör lideri bir ISP'ye ve ana bilgisayar izolasyonuna fiber optik kablolama kullanan hızlı ve güvenli Wi-Fi'ye sahiptir. Hız ve güvenliğe oldukça yüksek yatırımlar yaptık ve müşterilerimize iki Wi-Fi seçeneği sunuyoruz. Ücretsiz Wi-Fi'miz endüstri standardından daha iyi ve daha hızlı çalışır ve paylaşılan bir parola ile korunur. Güvenli Wi-Fi seçeneğimiz, kendi benzersiz oturum açma bilgileriniz ve şifrenizle güvence altına alınmıştır, ışık hızındadır ve son derece güvenli bir İnternet deneyimi için en yüksek endüstri standardı AES şifreleme teknolojisine sahiptir. Aylık küçük bir ek ücret karşılığında, güvenlik konusunda içiniz rahat olabilir ve daha yüksek hızlara sahip olabilirsiniz.

Hiçbir gizli veya süpriz ücretlendirme bulunmamaktadır. Aylık Sanal Ofis ücretiniz taahhüt süreniz boyunca sabittir. Ek hizmetler ise ayrıca ücretlendirilir ve yalnızca kullandığınız kadarına ödeme yaparsınız.

Kredi kartı ile ödeme yaparsanız güvenlik depozitosu gerekmez.

Yalnızca bir ay. Bir Servcorp Sanal Ofis taahhütü bir aydır, ya da indirimli fiyatlardan yararlanmak için 12 aylık taahhüt seçebilirsiniz.

Kaydolmanın ne kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız! Sadece, paket(ler)inizi ve konumunuzu seçip, kredi kartı bilgilerinizi girin ve en fazla 5 dakika içinde hizmetleriniz tamamen kullanılabilir olsun! Alternatif olarak, yardım için bizimle  iletişime geçin ve üyeliğinizi birlikte tamamlayalım.

Ehliyet, pasaport ve yabancı ikametgah kartı gibi tanınmış bir devlet dairesi tarafından verilmiş fotoğraflı, tam adı, adresi ve doğum tarihini içeren iki adet resmi ve geçerli kimlik belgesi ibraz edilmelidir. Şirketler için, bir şirket tescil belgesi (3 aydan daha yeni) da sağlanmalıdır. Kayıt sırasında ise gerekli belgelerin bir listesi verilecektir.

İptal prosedürü sözleşmenin süresine bağlıdır.

Aydan aya üyeliklerde en az bir ay öncesinden yazılı bildirim yapılması gerekmektedir. Bir ay öncesinde bildirimde bulunursanız, iptaliniz bir sonraki ayın son günü geçerli olacaktır.

12 aylık taahhütlü bir sözleşmenin iptal edilmesi için ise, sözleşmenin bitiş tarihinden en az bir ay öncesinde bildirim vermeniz gerekir. Bildiriminiz bitiş tarihinden bir ay öncesinden daha kısaysa –  bitiş tarihini izleyen ayın son günü iptal edilir.