Dünyanın en iyi Hazır Ofisleri

Avrupa ve orta doğu Genelinde 33, Dünya Genelinde 150+ Kullanımınıza Uygun

Bir aylık depozito

Sahip olacaklarınız
Tam donanımlı, ses yalıtımlı Hazır Ofisinizle

İşletmelere yardımcı olan altyapıya yatırım
yapan tek operatör!

Tüm Avrupa ve Orta Doğu'da Açık 33 Beş Yıldızlı Lokasyon Kullanımınıza

Servcorp - Hazır ofisler galerisi

Hazır Ofis nedir?

Hazır Ofisler, küçük ve orta ölçekli işletmelere ve iletişim ofislerine, çok uluslu şirketlerinkine eşdeğer bir altyapı ve küresel ayak izi sağlar. Küçük işletmeler, günümüzün dijital dünyasında rekabet edebilmek için gerekli altyapı maliyetlerini karşılamakta zorlanmaktalar. Geleneksel bir ofis alanı kiralamanın getirdiği yüksek maliyet ve riskleri üstlenmek yerine, esnekliğe ihtiyaç duymaktalar. Servcorp'ta, 5 yıldızlı donanımı, eğitimli kurumiçi destek ekibini ve en son teknolojiye sahip BT ve iletişim teknolojisini, diğer müşterilerimiz ile paylaşarak işinizi prestijli bir binada sürdürebilirsiniz. Maliyet farklılıkları oldukça belirgindir; istatistiksel olarak araştırmalar, hazır bir ofiste çalıştıkları için genel giderleri daha düşük olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin, başarılı olma şansının 3 kat daha fazla olduğunu göstermiştir. Küçük ve büyümekte olan işletmeler için, hazır ofiste olmak kazançlı bir formüldür!

Hazır Ofis kimler tarafından kullanılmalı?

İşletmeniz ister büyük ister küçük olsun, hazır bir ofis hızlı ve kolay bir şekilde kurulumunuzu gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Servcorp Hazır Ofisi, geleneksel bir ofis alanının maliyetleri ve taahhütleri olmaksızın, size büyümek için ihtiyaç duyduğunuz esnekliği ve desteği sağlar. Ekibiniz ofisten çalışıyorsa veya hibrit bir çalışma tarzını benimsemişseniz, hazır ofis seçenekleri size her iki dünyanın da en iyisini sunar.

TAşağıdaki gibi gereksinimleri olan işletmeler için mükemmel çözüm

 • Maliyetleri azaltmayı hedefleyenler (ofis ölçeklerini değil!)
 • Hemen bir ofis çözümü arayanlar; bugün üye olun ve yarın taşının
 • Yüksek kiralama depozitolarına, ofis dekorasyonu ve işe alımlara servet harcamak istemeyenler
 • Mevcut BT kurulumlarınız ile uyumlu çalışabilecek, tamamen güvenli bir BT çözümü isteyenler
 • Küresel bir şirketin desteği ve altyapısı ile büyümeye hazır olanlar
 • Ulusal, bölgesel veya küresel olarak yeni bir pazara girme planları yapanlar - 150 lokasyona erişim
 • Yeni çalışma tarzlarını entegre etme arayışında olanlar - her büyüklükteki ekip için hibrit çözümler
 • Güvenli özel ofis ihtiyacı olanlar
 • Esnek kiralama gereksinimleri - 1 aydan başlayan

Servcorp Hazır Ofisinin Başlıca Avantajları

Ofisiniz tamamen mobilyalı ve teknolojiyle donatılmış olarak gelir; gerekli BT güvenliği zaten kuruludur, sektördeki en hızlı internet hemen kullanıma hazırdır ve ihtiyaç duyulan tüm ofis ekipmanlarına ve toplantı olanaklarına ilk günden itibaren erişebilirsiniz. Büyük ortak çalışma alanlarına, tamamen stokları dolu bir kilere, özel telefon kulübelerine ve online rezervasyon yapılabilen toplantı odalarına özgürce erişin. Ekibinizin gelişebileceği bir ofis ortamının keyfini çıkarabilirsiniz; Servcorp Ekibi ofisinizin ön yüzünü, aramalarınızı, postalarınızı yönetir ve ofis içi işlerinize yardımcı olabilir, böylece işletmenizin büyümesine ve asıl amacınız olan kazanç yaratmaya odaklanabilirsiniz.

office furniture icon
Başlangıç Maliyetlerini Azaltın
phone icon
Tamamen Mobilyalı ve BT Donanımlı
receptionist icon
Iki Dil Bilen Resepsiyonistler
photocopier icon
Gizlilik ve BT Güvenliği
5-Star Business Address icon
Dünya çapında 150'den fazla presitjli lokasyonu
secure internet icon
Esnek Sözleşmeler

İhtiyaçlarınıza Uygun Tam Donanımlı Hazır Ofisler

 • Özel Hazır Ofisler

  Servcorp'un Hazır Ofisleri tamamen mobilyalı olarak gelir ve tüm olanaklarımız ve destek hizmetlerimize erişim içerir; böylece maliyetleri azaltabilir ve taşındığınız gün işe başlayabilirsiniz.

  • ✔ Ofis büyüklükleri: 1 - 10+ kişilik ofisler
  • ✔ Tamamen mobilyalı, özel ve ses yalıtımlı
  • ✔ Hızlı, güvenli internet, her türlü yapılandırma.
  • ✔ Ortak Çalışma alanına, tam dolu stoklara, toplantı odalarına, ekip/BT desteğine erişim
 • Büyük Hazır Ofisler

  Orta ve büyük ölçekli ekipleri yönetebilecek şekilde tasarlandı ve 5 yıldızlı ofis alanlarımıza ve destek hizmetlerimize erişim içeriyor,

  • ✔ Ofis büyüklükleri: 10 - 20 kişilik ofisler
  • ✔ Tamamen mobilyalı, özel ve ses yalıtımlı
  • ✔ Hızlı, güvenli internet, her türlü yapılandırma
  • ✔ Ortak Çalışma alanına, tam dolu stoklar, toplantı odalarına, ekip/BT desteğine erişim
 • Hibrit Ofisler

  Servcorp'ta, uzaktan çalışan desteği sunan şehrin merkezindebir hazır ofis. Her ofis en fazla 10 uzaktan çalışan ekip üyesini destekleyebilir. Uzaktan çalışanlar şunlara sahip olur:

  • ✔ Herhangi bir yerde ayda 60 saat Ortak Çalışma
  • ✔ Uzaktan çalışan başına ayda 1 saat toplantı odası kullanımı
  • ✔ Ayda 3 gün şirkete özel ofis kullanımı
  • ✔ Uzaktan çalışan başına profesyonel bir resepsiyonist tarafından yönetilen yerel bir telefon numarası (Özel cep telefonu numaralarını kullanmaya gerek yoktur)
Konumu Görüntüle

Hizmetler ve Tesisler
İşletmelerin Başarılı Olması Gerekiyor

Tam donanımlı ofis hizmetleri ve olanakları

office furniture icon
Yönetici Sınıfı Ofis Mobilyaları
phone icon
Cisco IP Telefonlar
Phone booths icon
Telefon Kabinleri
Coworking spaces
Ortak çalışma alanları
meeting room icon
Toplantı Odaları
secure internet icon
Hızlı ve Güvenli Wi-Fi
photocopier icon
Ticari sınıf fotokopi makineleri
coffee icon
Kahve, Twinings Çay ve İkramlar
Networking events
Networking Etkinlikleri
Outstanding Customer Service
Üstün Müşteri Hizmetleri

Neden 50.000'den Fazla İşletme Servcorp'u Seçti?

louis-vuitton-orjin-building.jpg
En İyi Lokasyonlar

Servcorp ile işletmenizi, yüksek kaliteli bir ofis binasından veya merkezi iş bölgelerindeki önemli bir plazadan, güncel kiralama maliyetinin çok altında bir ücret karşılığında yönetebilirsiniz. Müşterilerinizi etkileyin, güven oluşturun ve genel masraflardan tasarruf ederken, ekibinizi motive edin.

gateway-sydney_15-1-1.jpg
İşinizi Destekleyecek Eğitimli Bir Ekip

Yüksek eğitimli sekreterlerden oluşan ekibimizin çağrılarınızı, idari görevlerinizi, toplantı hazırlığınızı ve daha fazlasını halletmesine izin vererek, zamandan ve paradan tasarruf edin, böylece önemli işlerinize odaklanabilirsiniz.
İşe alım yapmanıza ve eğitme gerek yok. Sadece kullandığınız kadar hizmetlerin bedelini ödeyin.

bondi.jpg
5 yıldızlı Tesisler ve Dekorasyon

Servcorp lokasyonları yüksek kaliteli deri mobilyalar, granit zeminler ve orijinal sanat eserleri ile donatılmıştır. CISCO telefonlar, fotokopi makineleri, tam donanımlı bir mutfak ve daha fazlası dahil olmak üzere işletmelerin ihtiyaç duyduğu her şey mevcuttur. Kaliteyi değil, maliyetleri azaltın ve taşındığınız gün çalışmaya başlayın!

technology-equipment-for-work.jpg
En İyi Teknoloji & BT Desteği

Büyük, çok uluslu bir şirketinkine eşdeğer BT altyapısına anında erişim sağlayın. Şirket içi BT ekibimiz, günlük ihtiyaçları ve kritik acil durumları desteklemek için her zaman hazırdır. Güvenli bir ağdaki, en yüksek İnternet hızlarıyla bağlantıda kalın. Önemli bir çağrıyı asla kaçırmayın; telefon sistemlerimiz 6'ya kadar gelen aramayı aynı anda cevaplamaya olan tanır, böylece asla meşgul tonu duyulmaz.

Etkilemek için Tasarlanmış Profesyonel Alanlar

Hazır Ofise Nasıl Kayıt Olunur?

Servcorp'ta bir Hazır Ofise kaydolmak hızlı ve kolaydır. Üye olmak ve işinizi büyütmeye başlamak için 3 kolay adımı uygulamanız yeterli.

SSS

Servcorp Hazır Ofis ile taşındığınız ilk gün, işinizi yürütmeye başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz. Küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir Hazır Ofis sahibi olmak, geleneksel bir kiralama ve ofis düzenlemesine yatırım yapmaktan çok daha uygun maliyetlidir. Kendi ofisinizi kurmaya kıyasla, aylık maliyetlerde% 60'a kadar tasarruf sağlayabilir. Geleneksel ofis alanından farklı olarak, tamamen mobilyalı bir ofis, ışık hızında ve güvenli internet ile Servcorp'un küresel BT altyapısının kullanımı, ücretsiz arama planları olan küresel bir kurumsal IP telefon ağı, fotokopi makineleri / yazıcılar / tarayıcılar gibi ofis ekipmanlarına erişim elde edersiniz. Tam donanımlı bir mutfağa ve çok daha fazlasına sahip olursunuz. Toplantı Odaları gibi tamamen isteğe bağlı hizmetler ise kullanımınıza göre ücretlendirilir, bu nedenle asla kullanmadığınız bir hizmet için ödeme yapmanız gerekmez.

Servcorp ayrıca, her yerde iyi eğitimli profesyonel sekreterlerden oluşan bir ekibe ve işinizi desteklemek için kendi şirket içi BT ekibimize sahiptir. Kendini işine adamış ekip üyeleri, şirketinizin adına çağrıları yanıtlamaktan postalarınızı ve kuryelerinizi yönetmeye kadar her şeyi sorunsuz halleder. Servcorp ekibi, diğer Hazır Ofislerde aldığınız hizmetlerin üzerinde ve ötesinde hizmetler sağlar. İsteğe bağlı bir hizmet olarak ekibimiz, sunum hazırlığı, çeviri çalışması, yorumlama, satış görüşmelerine yardımcı olma, randevu planlama ve daha fazlası dahil olmak üzere işinizi desteklemek için çeşitli görevleri sizin için gerçekleştirebilir.

Servcorp Hazır Ofisler hakkında daha fazla bilgi edin.

Bir Servcorp müşterisi olarak, Hazır Ofis’inize dahil olan hizmetler:

 • Mobilyalı ofis süiti
 • Özel bir resepsiyonist
 • Posta, kurye yönetimi ve ziyaretçi karşılama hizmetleri
 • Sekreterlik hizmetlerine erişim ve birden fazla yabancı dil bilen bir kişisel asistan
 • Tam donanımlı kurumsal yönetim kurulu odalarına, küçük toplantı odalarına ve günlük ofislere erişim
 • Lider BT teknolojisi; %99.9 çalışma sürekliliği ile güvenli, hızlı, Katman - 1 aşamalı Fiber İnternet
 • Önde gelen iletişim teknolojisi; IP telefonlar, ücretsiz çağrı paketleri, sesli mesajların emaile iletilmesi, online fax, gelişmiş çağrı yönlendirme
 • Servcorp Home: Servcorp Topluluğu’na erişin, rezervasyon yapın, çağrı yönlendirme seçeneklerinizi uzaktan yönetin, faturalarınızın şeffaf detayını indirin
 • Muhteşem manzarası ile göz alıcı bir resepsiyon
 • Stokları tamamen dolu bozdolabı ve espresso / cappuccino kahve makinesi ile çağdaş bir mutfak
 • Resmi olmayan toplantılarınız veya ofisinizin dışında bir mola için ortak çalışma alanı erişimi
 • Sizininle benzer düşüncelere sahip insanlarla tanışabileceğiniz, düzenli organizasyonlar
 • Avustralya: Sydney, Melbourne, Brisbane, Perth, Canberra, Adelaide, Hobart
 • Yeni Zelanda:Auckland, Wellington
 • Japonya:Tokyo, Yokohama, Nagoya, Osaka, Fukuoka
 • Asya: Şangay, Pekin, Chengdu, Guangzhou, Singapur, Bangkok, Kuala Lumpur, Manila
 • Orta Doğu:Dubai, Abu Dhabi, Kuveyt, Doha, Manama, Beyrut, İstanbul, Riyad, Cidde, Al Khobar-Dammam,
 • Avrupa: Londra, Paris, Brüksel, Berlin
 • ABD:Washington DC, Chicago, New York, Houston

İhtiyaçlarınıza uygun çok çeşitli ofis boyutlarına sahibiz. Tipik olarak, ofislerimiz 1-10 kişiyi ağırlayabilir, ancak 20 kişiye veya çok daha fazlasına kadar da hizmet verebilmekteyiz.

Servcorp'ta minimum sözleşme süresi bir aydır.

Hazır Ofis sözleşmelerinde 1 veya 2 aylık depozito ödemesi gerekmektedir. Depozito sözleşme bitişinin ardından, tüm ödemelerin yapılması ile müşteriye iade edilir.

Tabi ki! Servcorp Hazır Ofis müşterileri, Servcorp'un dünyadaki 150'den fazla lokasyonuna erişebilir. Bulunduğunuz şehrin dışındaki herhangi bir ortak çalışma salonunu günde 3 saate kadar kullanabilir ve seyahat ederken başka bir şehirdeki özel bir ofisi ayda 5 güne kadar kullanabilirsiniz (önceden rezervasyon gereklidir ve müsaitlik durumuna bağlıdır).

Servcorp hizmetlerini ve kalitesini tam olarak tecrübe edebilmeniz için, kendiniz görmeniz gerektiğine inanıyoruz. Lütfen bizden bir ziyaret talebinde bulunun, sizin için uygun bir lokasyonumuzda size ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

 

Amacınız başarmaksa tanışın,
test edin ve deneyin! Boş vaatlere kanmayın!

 

 

İşinize destek olmak üzere kaç ekip üyesi olduğunu sorun

Internete hemen bağlanmak isteyin - Ne kadar sürer?

Sağlayıcının Tier-1 olup olmadığını sorun.

Teknoloji Destek ekibi ile görüşmek isteyin: Şirket bünyesindeler mi yoksa dışarıdan mı destek sağlıyorlar?

tBir telefon numarası talep edin, böylece hizmet almadan önce deneme şansınız olur.

Arama ücretlerini sorun

İşinizin ön yüzü olan resepsiyonistiniz ile tanışmak isteyin

Dahili telefonlarınızın diğer lokasyonlara ücretsiz arama yapıp yapmadığını öğrenin

Kablosuz internetin güvenli olup olmadığını öğrenin

Şirket ağınız için ne çeşit bir güvenlik duvarı kurulabileceğini sorun.

Sağlayıcınızın şeffaflık kurallarını görmek isteyin.

Arayanlar sesli mesaj kutunuz üzerinden 1'i tuşlarsa cep telefonunuza bağlanabilir mi öğrenin.

Herhangi bir cihaza veya küresel lokasyona 20.000 ücretsiz çağrı sağlayabilecekler mi sorun

Telefon faturanızın herhangi bir telekomünikasyon şirketine göre %20 daha düşük gelip gelmediğini öğrenin.

Ne kadar ücretsiz telefon görüşmesi yapabileceğinizi sorun

Diğer lokasyonları kullanıp kullanamayacağınızı sorun

Küresel bir erişime sahip olup olmadıklarını sorun

 

 Hazır Ofisler
hakkında daha fazla bilgi edinin

Çerez

Hizmetlerimizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanıyoruz. servcorp.com.tr'u kullanarak çerezleri kullanmamızı kabul edersiniz.