Kiralık Ofis – Sanal Ofis ve Hazır Ofis Hizmetleri | Servcorp

 • Hazır Ofis 0 212 371 8500
 • Sanal Ofis 0 212 371 8600
 • Toplantı Odası 0 212 371 8447
 • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HAZIR OFİSLER

30 Gün Ücretsiz Deneme!

Hedefiniz yeni bir iş kurmak veya mevcut işinizi büyütmek ise hazır ofis çözümleriyle Servcorp başarıya giden yolda, en büyük destekçiniz olacaktır. İstanbul'da bir ofis veya toplantı odası kiralamak için uzun süreli kontratlar imzalamadan ve yüksek maliyetler altına girmeden, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabileceğiniz ofis çözümleri üretiyoruz. Servcorp'un özenle seçtiği prestijli iş adresleri, gözünüzü alamayacağınız manzarası ile markasız / logosuz resepsiyon alanları, granit masa etrafında dizilmiş yüksek kalite deri sandalyeleri ile toplantı odaları, günümüz teknolojisinin gerekliliği Tier 1 / Fiber Optik iletişim ve internet altyapısı ve konusunda uzman destek ekibi ile sorumluluklarınızı minimize ederken, esnekliğinizi maksimize ediyoruz. Bunlar Servcorp Hazır Ofislerinin en belirleyici özelliklerinin yalnızca bir kısmıdır.  

 

İş hayatında başarılı olmanın yolu:

 • Daha hızlı & daha etkili bir ekibe sahip olmak
 • Maliyeti düşük ve prestijli bir adres
 • Gelen hiç bir aramanın kaçmaması
 • Sorunsuz çalışan güçlü B.T. altyapısı 


DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

SANAL OFİSLER

30 Gün Ücretsiz Deneme!

Servcorp Sanal Ofis paketleri ile tercihlerinize göre şekillenen kurumsal bir profile sahip olun! İşiniz için en uygun kurumsal adresi birlikte belirleyelim ve üyeliğizin ilk gününden itibaren olası ofis giderlerinizi düşürün, satışlarınızı ise artırın. Servcorp, size profesyonel bir destek ekibi ve düşük maliyetler ile sektörünüzde daha kolay rekabet etmenizi sağlayacak, prestijli bir kurumsal adresin yanı sıra, sekreter ve resepsiyon görevlisi, toplantı ve ofis alanları ile mükemmel çalışan bilişim altyapısı sunuyor. Tüm sanal ofis çözümlerimizin detaylarını öğrenmek için Sanal Ofisler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

 • 5 yıldızlı yasal şirket adresi
 • Sekreter ve resepsiyonist
 • Toplantı odaları
 • Bilişim teknolojileri desteği


DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

KİRALIK TOPLANTI ODALARI

Toplantı odasına ihtiyacınız mı var?

Video konferans ve telekonferans ekipmanlarıyla tamamlanmış tam BT donanımlı, eksiksiz dekore edilmiş yönetim kurulu ve toplantı odaları, işlerinizi yönetmenizde size mükemmel bir kurumsal düzen sağlar.

Herhangi bir sözleşme olmadan ve kredi kartı ile ödemelerde kapora ödemeden tam üyelik esnekliğiyle toplantınızın nasıl düzenlendiğini her açıdan kontrol edebilirsiniz.

Servcorp Teknolojisi:

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN
Go back

Servcorp Worldwide

USAABD
EuropeAvrupa
TurkeyTürkİye
AsiaGüney Doğu Asya
ChinaÇin
JapanJaponya
Saudi ArabiaSUUDİ ARABİSTAN
Middle EastOrta Doğu
IndiaHindistan
AustraliaAvustralya
New ZealandYeni Zelanda

HAZIR OFİS

İş dünyasında ilk izlenim her şey demektir.

Servcorp, maliyetlerinizi ve genel giderlerinizi azaltmanızı, dolayısıyla işinizde başarılı olmanızı sağlar.

Servcorp Hazır Ofisleri, dünyanın tüm şehirlerindeki en prestijli lokasyonlarda, en harikulade manzara ve en iyi donanımlara sahip, komple yönetilen ofislerdir.

Servcorp ofisinizde tüm telefonlarınızı yöneten size özel bir resepsiyonisti de bulunmaktadır. Size, tüm toplantılarınızda doğru izlenimi bırakmanızı sağlayacak tam donanımlı yönetim kurulu ve toplantı odaları sağlıyoruz. Şirketiniz, ofis içinde ve dışında size her zaman destek sağlayacak BT ve iletişim sistemlerimizden de yararlanacak.

Profesonel eğitim almış ekibimiz, günün getirdiği her türlü sıkıntıda, size her zaman yardımcı olacak ve sorunun üstesinden gelmenizi sağlayacak ve hepsinden önemlisi, sizinle aynı katı paylaşan benzer firmalarla iletişim halinde olacaksınız. Kim bilir ne gibi fırsatlarla karşılaşacaksınız!

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

SANAL OFİS

Başarının anahtarı daha fazla çalışmak değil, daha akıllıca çalışmaktır.

Bizim işimiz tek bir prensip üzerine kurulmuştur; maliyetinizi düşürüp, giderlerinizi paylaşarak, işinizde başarıya ulaşmanızı sağlamak. Siz işinizi büyütmeye odaklanırken, biz de hedeflerinize ulaşmanız için gereken desteği sağlıyoruz!

Bir Servcorp Sanal Ofisi size istediğiniz herhangi bir yerden çalışma olanağı verir. Ayrıca içeriye girdikleri anda müşterilerinizi de etkileyecek, merkezi bir iş bölgesinde prestijli bir şirket adresi de sağlar.

Size özel resepsiyonistinizin tüm telefonlarınızı idare edeceğini ve bırakılan notları siz ofis dışındayken bile doğru bir şekilde alabilecek olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Yönetim kurulu ve toplantı odalarına tam giriş yetkisine, tam zamanlı ofis maliyetleri, personel işe alım ya da eğitimi gibi masrafları olmayan bir destek ekibine de sahip olacaksınız.

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

TOPLANTI ODALARI

Bir sonraki anlaşmanızı burada imzalayabilirsiniz!          

Kahve zinciri mağazalarında yapılan toplantılar, müşterilerinizle veya müşteri adaylarınızla aranızdaki iletişimi güçlendirmenin hoş bir yolu olabilir ama sunum yapma ya da satış konuşması gibi gerçekten de etkileyici olmanız gereken durumlar için uygun bir yer değildir.

Dünyanın her yerinde, portföyümüzdeki prestijli lokasyonlarda, geniş seçeneklere sahip yönetim ve toplantı odaları ile günlük kiralık ofisler sağlıyoruz.

Müşterilerinizin, etkileyici bir manzarası olan resepsiyona doğru yürüdüğü ve resepsiyon görevlisi tarafından özel olarak karşılandığı bir sahne hayal edin.

Tek bir tuşa basarak, görsel/işitsel donanımdan tutun, ikramların ne olacağına kadar, nasıl düzenlendiğini kontrol edebildiğiniz bir toplantı odası hayal edin.

Bir sonraki anlaşmanız imzalandığında, ne kadar da iyi bir şey yapacağınızı düşünün!

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN