Hazır Ofisler One Mayfair Place - Sanal Ofis- Servcorp İngiltere

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

1 Mayfair Place, Mayfair
LONDRA

SERVCORP FARKINI GÖRMEK İÇİN

BİR KAHVEMİZİ İÇMEYE BUYRUN!


OFİS TURU TALEBİNDE BULUNUN

BU LOKASYONDA

SERVCORP FARKINI

KEŞFEDİN

Kat 1, Devonshire House
One Mayfair Place, Mayfair
W1J 8AJ
İngiltereT +44 203 205 7100 F +44 203 205 7150

SERVCORP'UN BU LOKASYONDA VERDİĞİ HİZMETLER:

HAZIR OFİSLER

Bir hazır ofise ihtiyacınız olduğuna karar verdiğiniz; bu yüzden başarı şansınızı artırmanız için işiniz en iyisine sahip olmalıdır. 

One Mayfair Place'teki Servcorp hazır ofisleri, hem güvenilirliğinizi hem de az maliyetle gelirinizi artırmanıza yardımcı olur.

Londra'da bütün prestijli lokasyonlarımızdaki gösterişli resepsiyon alanı Londra semalarının nefes kesici manzarasını ayağınıza getirir. Daha etkili çalışabilmeniz için tam mobilyalı özel ofisinizi en güncel BT ve iletişim altyapısı ile donattık. Süregelen profesyonel bir yaklaşıma güvenebilmeniz için bir Servcorp resepsiyonisti, sekreterleri ve BT uzmanlarından oluşan size özel ekibinizi hazırladık. Hepsi iyi eğitimli ve iş imajınızı genişletmenizde bir mil daha ileri gidebilirler. Ödemeniz gerekenin tümü ekibinizin sunduğu değer ve katkının sadece küçük bir bölümüdür.

Eğer 1-20 kişi arasında büyüyen bir işiniz varsa, Londra'daki bir Servcorp hazır ofisi ilerlemeniz için tam ihtiyacınız olan şey olabilir. İngiltere, Avrupa ve Orta Doğu bölgelerinde işlerinizi büyütmeniz için güçlü bir temel olabilir.


SANAL OFİSLER

BİR OFİSTEN FAZLASI

Bir sanal ofis, Londra'daki profesyonel iş mevcudiyeti ve daha çok uğraşmanız gereken hareketlilik ve esneklik imkanını sunar. Harcamalarınız aylık düşük bir ücrete tabidir ve aydan aya koşullarımız nakit akışınızı kolaylaştırır.

Bir Servcorp sanal ofisiyle sahip olacaklarınız:

- Londra One Mayfair Place'te prestijli iş adresiniz
- İstediğiniz şekilde telefon karşılanması 
- Yerel destek ekibiniz
- Size zaman ve para kazandıran, herhangibir yerde ulaşılabilir teknoloji

Servcorp İngiltere ile rakipsiz Londra lokasyonunda sanal ofis kiralayın.


GÜNLÜK TOPLANTI ODALARI

Müşterilerinizi Londra'da 5 yıldızlı tam donanımlı bir toplantı odası ile etkilemek ister miydiniz? Düşük maliyetli fakat en iyi imkanlara ve kaynaklara girişinizi sağlayan  profesyonel bir toplantı odası mı kiralamak istiyorsunuz? Servcorp Londra, en uygun ve prestijli merkezi lokasyonlarda  dünyanın en rahat toplantı odalarını, günlük ofislerini ve olanaklarını ayağınıza getirir. 

Bütün lokasyonlarımız tam mobilyalıdır ve iş toplantılarınızı yürütmeniz için mükemmel kurumsal ortam sağlayan en gelişmiş BT konferans ve telekonferans ekipmanları ile donatılmıştır.  Kullandığınız kadarını ödeme temeli üzerine kuruludur ve uzun vadeli sözleşme veya taahhüt gerekmemektedir.

Servcorp İngiltere ile Londra'da günlük ofisleri ve toplantı odaları kiralayın!


One Mayfair Place ULAŞIM BİLGİLERİ

Kat 1
Devonshire House
One Mayfair Place, Mayfair
W1J 8AJ
İngiltere

  • +44 203 205 7100

Havaalanı:

Heathrow Havaalanı'na taksi ile 40-45 dakika uzaklıkta.

Metro:

Piccadilly, Victoria ve Jubilee hatlarına direk girişi olan metro istasyonu Green Park'ın hemen üstünde yer alır. Baker loo ve Central hatlarında yer alan Piccadilly Circus ve Bond Street istasyonlarına da kısa yürüme mesafesindedir.

OTOBÜS:

Piccadilly'de pek çok otobüs servisleri mevcuttur.

TAKSİ:

Taksiler binanın dışında ve Piccadilly'de mevcuttur.