Toplumsal Sorumluluk | Servcorp

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HAKKIMIZDA

BİZE ULAŞIN

Şirketiniz için en iyi sanal ofis ve hazır ofis çözümünü bulmanıza yardımcı olmak isteriz.

BİZE ULAŞIN

Servcorp'un toplumsal sorumluluk çalışmalarının amacı kanserin önlenmesi ve tedavi edilmesiyle ilgili sürekli araştırmaları desteklemek ve toplumun ağır ve ölümcül hastalıklarla boğuşan gençlerine yardımcı olmaktır.

Servcorp yıl içinde tüm lokasyonlarda hayır ve bağış etkinlikleri, balolar, çekilişler düzenler. Ekiplerimizin topladığı her bir dolar için Servcorp tarafından bir dolar konulur. Bu yıl desteklediğimiz dernekler:

Sidney Rotary Club

Youngcare

MRC Cancer Research

Dry July

MS Society

The Cancer Council

St Vincent Hospital - Sydney

The Mater Hospital

Breast Cancer Foundation

MAKNA - KL Cancer Council

Assisi Hospice - Singapur

Tyler Foundation - Japonya

Seeing is Believing - Hong Kong

Servcorp aynı zamanda dünyanın dört bir yanındaki diğer hayır kurumlarına da katkıda bulundu.

Avustralya'da, Youngcare topladığımız bağışlar için öncelikli kurum olmayı sürdürüyor. Ayrıntılı bilgi için lütfen www.youngcare.com.au web sitelerini ziyaret edin. Taine Moufarrige, 2009 yılının Haziran ayında bu kuruma yönetici olarak atandı.

Küresel bir şirket olarak, iyi olana doğru gerçek bir değişim için yerel topluluklarımızla birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz. Yıl boyunca toplanan bağışlarda gösterdiğimiz başarıya katkısı olan herkese ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Servcorp aynı zamanda Australian Chamber Orchestra ve The Art Gallery of NSW'yi desteklemekte ve sponsorluk yapmaktadır.