Çevre Girişimleri | Servcorp

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HAKKIMIZDA

BİZE ULAŞIN

Şirketiniz için en iyi sanal ofis ve hazır ofis çözümünü bulmanıza yardımcı olmak isteriz.

BİZE ULAŞIN

Servcorp, iklim değişikliğinin ciddiyetinin ve gezegenimizdeki yüksek yoğunluktaki sera gazlarının etkisinin bilincindedir. İşletmelerin çevrenin daha fazla zarar görmemesi için korunmasını sağlamak amacıyla sürdürülebilir hale gelmelerine duyulan ihtiyaç gittikçe artmaktadır.

Çevre Dostu Ofisler Projesi, çevre üzerindeki etkimizi azaltan, ekibimiz ve müşteri tabanımız içindeki doğa sorunlarını vurgulayan proaktif girişimlere yönelik küresel platformumuzdur.

Servcorp, Çevre Dostu Ofisler Projesi kapsamında Servcorp web sitesinden satılan her Sanal Ofis için bir ağaç dikmektedir. Yapıları gereği çevre dostu olan Sanal Ofisler, Çevre Dostu Projesinin devam etmesini sağlayan bir güç olmaya devam ediyor.

Proje, karbon emisyonumuzu azaltmayı, karbon ayak izimizi dengelemeyi ve ekiplerimizle müşterilerimizi çevreye her gün verdikleri zararı azaltmak amacıyla eğitmeyi amaçlamaktadır. Azaltma, Dengeleme ve Çevre Eğitimi olmak üzere üç ana alana odaklandık.

Servcorp şu anda kadar 20.029'dan fazla ağaç dikti. "Servcorp" Ormanı" şu anda bölgede 100.000 metre kareden daha fazla alan kaplamaktadır ve küresel olarak ofis ağımızın kapladığı toplam alandan daha büyüktür.

Servcorp ormanı şu ana kadar olan ömrü boyunca 3701 ton karbondioksiti atmosferden çekti.  Bu rakam, bir yıllığına 994 aracı trafikten çekmeye ve Sidney Merkez ofislerimizin beş yıllık gaz emisyonunu dengelemeye eşittir!