Haberler 2014 | Dengeli Büyümeyi Sağlayın

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HABERLER

Servcorp hakkında en son haberleri ve basın bildirimlerini okuyun.

Dengeli Büyümeyi Sağlayın

2014 | Servcorp

İş hacmini büyütmek bütün işlere hayat verirken, çok hızlı bir büyüme şekli tehlikeli de olabilir.  İşinizde istikrarlı bir büyüme sağlayarak şirketinizin genişlemesine ve ayakta kalabilmesine yardımcı 

Gerçek Giderlerinizi Bilin

İşinizin büyümesi için gerekli işlemlere başlamadan önce büyümeyi karşılayabilecek durumda olduğunuza dair kendinizden emin olmanız gerekir. Öncelikle, varolan sermayeyi ve günlük giderleriniz için gerekli kaynakları belirleyin. Bu durum plan ve hazırlık yapmanıza yardımcı olacaktır , aksi takdirde bunu göz önünde bulundurumayı ihmal edebilirsiniz.

İşinizin bilançosunu değerlendirirken faturanıza bakmanız son derece önemlidir. İşinizi genişletmeye başlamadan önce bazı ölçütleri göz önünde bulundurmanız gerekir. Bunlar; mevcut sermayeniz, alacak hesaplarınız ve envanterinizdir. İşinizdeki büyümenin sermayenizi ve iş sahasındaki sürekliliğinizi etkileyeceğini bilmeniz gerekir.

Altyapınızı değiştirin

Küçük ölçekli işletmeler için yapılan gayri resmi düzenlemeler ve profesyonellikten uzak altyapı çalışmaları, büyüyen işletmeler için önemli problemlere sebep olabilir.

Faturalama işlemleriyle personal alımı ve eğitim gibi süreçleri birbirine bağlamak için zaman ayırın.

İşe alım esnasında süregelen maliyetleri dikkate alma gereğiyle beraber, şirketinizin büyüme sürecinde size destek olacak daha fazla sayıda personelin alımına da ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu süreçte sadece ihtiyaç duyabileceğiniz birkaç takım üyesiyle çalışabilir ya da işlerinize destek olabilecek sayıda personeli dış kaynaklardan temin edebilirsiniz. Bu durum, sabit maliyetlerinizi düşürmeniz ve işe aldığınız personelin takımınızın değerli üyeleri olmasını garanti altına almanız için  size yardım edecek.

Ofise dair fikirler

Şirketinizin temellerine zarar vermeden büyümesini sağlamanın en iyi yolu hazır ofisler açmaktır. Size, ihtiyacınız olabilecek bütün araç ve gereçleri, işyeri alanını ve artan iş gereksinimlerinize cevap vermeye hazır yönetici desteğini sağlamaya elverişli hazır ofisler, esnek fiyat avantajlarıyla kusursuz bir seçenektir. Alternatif olarak, sanal ofis paketleriyle uzaktan çalışma olanağına sahip olmanın beraberinde, prestijli bir iş adresinin avantajlarından ve her nerede yerleşik olursanız olun profesyonel bir resepsiyonist hizmetinden yararlanma imkanı sunar.

Sermayenizin büyük bir bölümünü ofis tahsisine ayırmak yerine, esnek sözleşme koşullarıyla birlikte uygun bir hızda büyütmeyi arzu ettiğiniz işinizi özgür bırakacak hazır veya sanal ofisi tercih edin. İstanbul/Türkiye'de bir ofis kiralamak için +90 212 373 9600+90 212 373 9600 veya +90 212 371 8500+90 212 371 8500'dan Servcorp şubelerine ulaşabilirsiniz.