Haberler 2013 | Servcorp - Servcorp Orta Doğu’da Yeni Websitesini Tanıttı

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HABERLER

Servcorp hakkında en son haberleri ve basın bildirimlerini okuyun.

Servcorp Orta Doğu'da Yeni Websitesini Tanıttı

Ocak 2013 | Servcorp

Dünya çapında prestijli hazır ve sanal ofis sağlayıcısı Sevcorp, Orta Doğu'da, sitelerini kullanan müşterilerine daha kolay navigasyon, zengin içerik, videolu turlar ve yardımcı rehberler gibi özellikler sağlayan ve tamamen yeni dizayn edilmiş web sitesini yakın zamanda lanse etti.

Bu yeni web siteleri, Servcorp'un bir çok ürün ve hizmetinin yanı sıra ilgi alanlarına, Servcorp hazır ofislerinin foto galerisine ve toplantı odası hizmetlerine hızlı bağlantılara ek olarak müşterilerine hesaplarına uzaktan erişim ve yönebilme sağlayan”Giriş Yap”alanı gibi bir çok yeni özellik içermektedir.

Artık bu web sitelerini ziyaret edenler, izleyenlerin kolay ve hızlı bir şekilde Servcorp'un getirilerini anlamasına yardımcı olmak üzere yerel ekipler tarafından geliştirilmiş olan bir dizi online video izleyebilmektedirler. Bu videolar Servcorp hazır ofis turu,  sanal ofis üyeliğinin getirilerini açıklayan 30 saniyelik kısa bir filme ek olarak sanal ofise online olarak nasıl üye olunacağını anlatan bir film ve dünya çapındaki müşterilerinin Servcorp hakkındaki yorumlarını içermektedir.

Servcorp ile iletişime geçmek isteyenler kolayca online bir form doldurarak email gönderebilir veya sitenin kendi içindeki canlı sohbet özelliği sayesinde müşteri hizmetleri ile canlı sohbet edebilmektedirler. Ayrıca ziyaretçiler Servcorp'un üç ayda bir yayınladığı bültenlere abone olabilir veya herhangi bir özel tekliften yararlanmak için kayıt olabilirler.