Servcorp Yeni Nesil iPhone Uygulamasını Sunar!

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HABERLER

Servcorp hakkında en son haberleri ve basın bildirimlerini okuyun.

Servcorp Yeni Nesil iPhone Uygulamasını Sunar!

Aralık 2010 | Servcorp

Servcorp ilk iPhone uygulaması olan 'Toplantılar'ı müşterilerinin beğenisine sundu, buradan indirin 22 ülkede 100'den fazla lokasyondaki Servcorp hizmetleri ve tesisleri için kullanıcıların rezervasyon yaptırabilmesini sağlayan esnek ve kullanıcı dostu bir iş aracı. iTunes aracılığıyla bulabileceğiniz bu uygulama, bir dakikadan daha kısa sürede gerçek zamanlı rezervasyonlar yapmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

Türünün ilk örneği olan devrim niteliğindeki bu uygulama, Servcorp'un sektör lideri online rezervasyon uygulaması olan 'Servcorp Online'ın işlevselliğini doğrudan iPhone, iPod ve iPad'e aktararak müşterilerin dünya genelinde en iyi kurumsal adreslere ve toplantı odalarına anında erişim sağlayabildiği mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Servcorp Stratejik Teknoloji Grubu Başkanı Matthew Baumgartner'ın açıklaması şöyle: "'Toplantılar' uygulaması kullanıcılara toplantı odaları, yönetim kurulu toplantı odaları, sekreterlik hizmetleri, ses ve görüntü ekipmanları, yiyecek ve içecek hizmetleri ile müşterilere ve iş arkadaşlarına davetiye göndermek gibi başlıca iş kaynaklarına erişim sağlamaktadır.