Servcorp Dubai'de, Aston Martin ve Bugatti'nin kalbine giriyor!

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HABERLER

Servcorp hakkında en son haberleri ve basın bildirimlerini okuyun.

Servcorp Dubai Marina'ya Aston Martin, Bentley ve Bugatti'nin kalbine giriyor!

Aralık 2010 | Servcorp

Servcorp ikinci Dubai lokasyonunu bu hafta oldukça prestijli Al Habtoor İş Kulesinde açıyor! Servcorp, 21 Aralık Salı günü açılacak bu lokasyonda, çekici Dubai Marina bölgesi içinde eksiksiz Hizmet ve Sanal Ofis çözümleri sunuyor.

Al Habtoor İş Kulesi, Dubai Marina'ya eklenen son yapıdır ve ünlü Burj Al Arab ve Jumeirah Beach Hotel'i inşa eden Orta Doğu'nun önde gelen inşaat firmalarından biri olan Al Habtoor Group tarafından yapılmıştır. Servcorp, en yeni Dubai adresi ile büyük çok uluslu ve ulusal şirketlerin seçkin bir grubuyla ve lüks araç markalarıyla komşu olmaktadır, Aston Martin, Bentley ve Bugatti bu binanın giriş katındadır.

Dubai Marina bölgesindeki bu bina, körfez arka fonunda Landmark Otelleri, the Burj Al Arab, Palm Jumeirah ve Jumeirah Beach Residence gibi simge yapılara panaromik bir manzarayla bakan tek yapıdır. Al Habtoor İş Kulesi aynı zamanda 5 yıldızlı otellere çok yakındır.

Laudy Lahdo, Orta Doğu Genel Müdürü şunları söylemiştir: “Seçkin Al Habtoor İş Kulelerindeki ikinci lokasyonumuzu hizmete sunmaktan gurur duyuyoruz, Dubai Marina'nın kalbindeki en prestijli iş adresi!

Al Habtoor İş Kulesi Servcorp için stratejik öneme sahip olan bu lokasyon, bölgenin en önemli iş bölgelerinden birinde prestijli bir adrestir. Bu göz alıcı yeni lokasyon, 22 ülkedeki Servcorp'un yüzden fazla merkezi iş bölgesindeki büyük protföyü içindedir. Servcorp'un alt yapısını kurduğu bu benzersiz iş platformu sayesinde, müşterileri yeni pazarda rekabet gücü kazanmaktadır.

Tereddüt etmeden söyleyebilirim ki Al Habtoor İş Kulesi, işini “Yeni Dubai” Dubai Marina'ya taşımak isteyenler için ideal bir üst olabilir! Emirliklerin yeni iş adresi !”

Al Habtoor Kulesi Dubai Marina'da ofis mekânı arayan işletmeler için ideal bir lokasyondur. Servcorp ayrıca müşterilerine prestijli bir ortamda toplantı odaları, kurul salonları sağlamaktadır. Jebel Ali Serbest Bölgesine 15 dakika uzaklıktadır. Grand Habtoor Hotel, civardaki bankalar, oteller ve hükümet binalarıyla Al Habtoor İş Kulesi Emirliklerin yeni gözde adresidir.

Al Habtoor Business Tower
Level 28 Al Habtoor Business Tower
Dubai Marina
Dubai United Arab Emirates