Servcorp, Chicago'daki ikinci lokasyonunu açıyor!

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HABERLER

Servcorp hakkında en son haberleri ve basın bildirimlerini okuyun.

Servcorp, Chicago'daki ikinci lokasyonunu açıyor!

Mayıs 2010 | Servcorp

Servcorp, üç ay içinde ikinci lokasyonu ile Amerika Birleşik Devletleri'ndeki büyümesine devam ediyor!

Servcorp, üç ay içinde ikinci lokasyonu ile Amerika Birleşik Devletleri'ndeki büyümesine devam ediyor! Yeni inşa edilen 300 North LaSalle, Chicago'nun en yüksek mimari ikonlarından biri, Servcorp katında ise birinci sınıf Hizmet Ofisleri ve Sanal Ofisler yer almakta.

Hareketli Chicago River North semti ile seçkin Chicago Loop bölgesi arasında yer alan 300 North LaSalle, hem iş hem de yaşam için ideal bir lokasyon. Chicago Nehri ile binaların ufuktaki silüetlerinden oluşan muhteşem manzarası ve su kenarındaki güneşli bahçesi ve nehre bakan cephesi ile 300 North LaSalle, iş dünyasının hem yeni hem de köklü liderleri için mükemmel bir adres.

Servcorp'un Amerika Birleşik Devletleri Genel Müdürü Jennifer Goodwyn'in açıklamaları şöyle: "ABD'deki hızlı büyümemizde büyük adımlar atıyoruz! Yeni 300 North LaSalle katında birçok müşteriye en iyi Hizmet Ofisleri ve Sanal Ofisler temin edilecek. Servcorp'un güçlü BT ve iletişim çözümleri ve dünyaca ünlü beş yıldızlı hizmetini Chicago'nun River North bölgesine sunacak olmak son derece heyecan verici. Her tür ölçekteki şirketlere Servcorp'un geniş global ağına erişim imkanı sağlamayı hedefliyoruz!"

Çeşitli iş ve yaşam tesisleri ile çevrili olan 300 North LaSalle, yakın mesafedeki spor merkezi, yeraltı otoparkı, bina içi bankacılık hizmetleri ve River North bölgesindeki birçok butik, restoran ve otele ulaşım imkanı sunuyor. Her açıdan elverişli olan bu lokasyon aynı zamanda hem Chicago havaalanlarına hem de şehrin tüm bölgelerine ulaşımın gerçekleştirildiği Chicago Ulaşım Sistemi'ne (CTA) de yürüme mesafesindedir.

300 North LaSalle Street
Süit No 4925 49. kat
Chicago IL 60654
ABD