Servcorp ABD pazarında atakta! – Haberler | Servcorp

  • Hazır Ofis 0 212 371 8500
  • Sanal Ofis 0 212 371 8600
  • Toplantı Odası 0 212 371 8447
  • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

HABERLER

Servcorp hakkında en son haberleri ve basın bildirimlerini okuyun.

Servcorp ABD pazarında atakta

Mart 2010 | Servcorp

Servcorp ilk kez ABD pazarına girdi! ABD'deki ilk lokasyon, şehrin iş merkezi olarak bilinen 'Chicago Loop'taki 155 North Wacker binasından sonra en çok aranan lokasyondur. Servcorp için stratejik ve ABD'deki en büyük üçüncü şehir olan Chicago, dünyanın en büyük 26. metropol alanı ve uluslararası iş ve finans dünyası için başlıca küresel merkezlerden biri. Amerikalı ekip üyelerine yatırım yaptığı ve Amerikalıları çalıştırdığı için Servcorp'un ABD pazarındaki büyümesi, ekonomik açıdan sıkıntılı geçen bu dönemde ABD açısından da faydalı olacak.

155 North Wacker Chicago'nun en yeni gökdelenlerinden birisidir ve Loop'taki en ikonik binalardan bazılarıyla ün kazanmış ödüllü ekip Goettsch Partners and The John Buck Company tarafından inşa edilmiştir. Servcorp'un bulunduğu 42. katın zeminden tavana kazar uzanan cam cephesinden Michigan Gölü ve Chicago silüeti manzarası görülmeye değer.

ABD Genel Müdürü Jennifer Goodwyn'in yorumları şöyle: "155 North Wacker'daki ilk Servcorp lokasyonumuzla ABD pazarına muhteşem bir giriş yaptık! Rakipsiz BT ve iletişim altyapımız ve büyük ya da küçük her ölçekten şirkete sunduğumuz geniş küresel ofis ağımızla bu pazardaki en iyi hizmet ofisi ve sanal ofis tedarikçisi olarak konumumuzu sağlamlaştıracağımıza eminim! Müşterilerimizin işlerini etkin ve etkili bir biçimde uluslararası arenaya taşımalarını sağlıyoruz."

Başlıca bankalara, şirketlere, finans ve yaşam merkezlerine yakın mesafede yer alan 155 North Wacker, seçkin perakende mağazalar, butik oteller ve şık restoranların bulunduğu elit bir semtte konumlanıyor. Servcorp'un 155 North Wacker'daki lokasyonu, North Eacker Drive ile Randolph Street'in kuzeydoğu köşesinde yer alıyor ve Chicago Ulaşım Sistemi (CTA) trenleri, Metra, metro ve otobüsle ulaşım hizmetlerine sadece birkaç dakika uzakta.

155 North Wacker Drive
42. Kat
Chicago, IL 60606
ABD