Servcorp Sadakat Programı – Servcorp Bilgi Merkezi

 • Hazır Ofis 0 212 371 8500
 • Sanal Ofis 0 212 371 8600
 • Toplantı Odası 0 212 371 8447
 • Türkiye Dışından +90 212 371 8500

BİLGİ
MERKEZİ

Ücretsiz haber, bilgi ve kaynak merkezimiz sayesinde rekabette önde olun.

Servcorp Sadakat Programı

Aralık 2011 | Servcorp

Bizler Servcorp'ta piyasaların sürekli değiştiğinin ve şirketinizin bu değişime karşılık vermeye hazır olması gerektiğinin bilincindeyiz. Servcorp Sadık Müşteri Programı, Servcorp Sanal Ofis® müşterilerini devam eden desteklerinden ötürü daha fazla esneklik ve maliyetten tasarrufla ödüllendirir.

 • Her ayın sonunda harcamalarınızın %20'si Servcorp Sadık Müşteri Puanı olarak birikir.
 • Servcorp Sadık Müşteri Puanlarınızı aylık faturanızda görebilir ve aşağıdaki tekliflerden birini değerlendirmek için istediğiniz zaman kullanabilirsiniz:

Sanal Yükseltme

İşiniz büyüyor ve siz de kendi ofisinizi açmak istiyorsanız, neden bir Servcorp Akıllı Ofis®'e Sanal Yükseltme yapmıyorsunuz? Sanal ofisten hazır ofise geçişinizi kolaylaştırmak için kira maliyetlerini düşürmek amacıyla Servcorp Sadık Müşteri Puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Sanal Duraklatma

Şirketiniz zor bir döneme girdiyse ya da iş hacminiz düştüyse ve maliyetlerinizi düşürmeyi planlıyorsanız Sanal Duraklatma sizin için en uygun çözüm olabilir. Böyle kritik bir dönemde işinizi ve telefon numaranızı kaybetmektense Servcorp Sadık Müşteri Puanlarınızı kullanarak Servcorp Sanal Ofis® kira maliyetlerinizi 3 aya kadar karşılayabilirsiniz.

Sanal Yükseltme için Şartlar ve Koşullar

 1. Servcorp Sadık Müşteri Puanları sadece ilk hesap sahibi ve şirket tarafından Servcorp Sanal Ofis® Kira Sözleşmesi'nde belirtildiği şekilde kullanılabilir.
 2. Servcorp Sadık Müşteri Puanları sadece ilk hesap sahibi ve şirket tarafından, kiralanmış bir Servcorp Akıllı Ofis® (hazır ofisi) kira bedeli için imzalanmış kira belgelerinin onayı ardından kullanılabilir. Not: Puanlar sadece ofis kirası için kullanılabilir ve vergi, güvenlik depozitosu, bağlantılar, hizmetler, vb. için kullanılamaz.
 3. Servcorp Sanal Ofis® müşterisi 1-2 aylık güvenlik depozitosu; kefil; bağlantılar, vergi, vb. için kira bedeli vermeli ve normal bir hazır ofis satışındaki gibi Kira Sözleşmesi imzalamalıdır. Yani bir Servcorp Akıllı Ofis® için Kira Sözleşmesinin tüm maddeleri geçerlidir.
 4. Minimum kira dönemi 1 aydır.
 5. Servcorp Sadık Müşteri Puanları birden fazla Servcorp şehri arasında bölünebilir.
 6. Servcorp Sadık Müşteri Puanları bir ofis veya yönetim kurulu toplantı odasının günlük kirası için kullanılamaz.
 7. Servcorp Sadık Müşteri Puanları, Servcorp Akıllı Ofis® veya Servcorp Sanal Ofis®'in herhangi bir alanındaki bekleyen faturaları karşılamak için kullanılamaz.
 8. Servcorp Sadık Müşteri Puanları nakit paraya çevrilemez.
 9. Servcorp Sadık Müşteri Puanları sadece Servcorp Sanal Ofis® faturalarındaki harcamalardan kazanılabilir ve sadece madde 1-2'de açıklandığı şekilde kullanılabilir.
 10. Aşağıdakileri de içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan nedenlerden ötürü taraflardan birinin sözleşmeyi sonlandırması durumunda Servcorp Sadık Müşteri Programı üyeliği sona erer ve kazanılmış tüm krediler kaybedilir: A) Yazılı bildirim B) Askıya alma veya sonlandırmaya sebep olan geç ödeme veya ödememe.
 11. Bir Servcorp Akıllı Ofis®'e yükseltme yapılması durumunda yeni bir hesap numarası oluşturulacaktır ve Servcorp Sadık Müşteri Programı Puanları "0" olacaktır.
 12. Sadık Müşteri Puanlarının ömrü birikim tarihinden itibaren 5 yıldır.
 13. Servcorp, istediği anda Sadık Müşteri Programı'nı ve Sanal Yükseltme seçeneğini sonlandırma hakkına sahiptir.

Sanal Duraklatma için Şartlar ve Koşullar

 1. Yılda maksimum 3 aylık Sanal Duraklatma. Bu süre aralıklı veya toplu olarak kullanılabilir.
 2. Servcorp Sadık Müşteri Puanları, Servcorp Sanal Ofis® üyelik maliyetlerini karşılamak için kullanılır. Bu süre boyunca tüm hizmet bedelleri Servcorp Sanal Ofis® Kira Sözleşmesinin şart ve koşullarına göre ödenmelidir.
 3. Servcorp Sadık Müşteri Puanlarının kira/üyelik maliyetlerini karşılamadığı durumlarda üyelik yarı fiyattan ücretlendirilecektir.
 4. Servcorp Sanal Ofis® kira/üyelik ücretleri, duraklatma dönemi ardından otomatik olarak tekrar başlayacaktır ve en az 2 ay boyunca tam fiyat üzerinden devam edecektir.
 5. Sanal Duraklatma, nihai hesap veya ödenmemiş kira ve hizmet bedellerini ödemek için kullanılamaz.
 6. Servcorp, istediği anda Sadık Müşteri Programı'nı ve Sanal Duraklatma seçeneğini sonlandırma hakkına sahiptir.
 7. Aylık askıya alma ücreti* uygulanacaktır.
 8. Askıya alma döneminde uygun olan yerlerde hizmetlere şunlar dahil olabilir: aramaları doğrudan telesekretere yönlendirme; postaları almak üzere bekletme; dinlenme odasına, toplantı odalarına, yönetim kurulu toplantı odalarına erişim ve sekreter servislerini reddetme.
 9. Servcorp Sadık Müşteri Puanlarının ömrü birikim tarihinden itibaren 5 yıldır.
 10. Aşağıdakileri de içeren ancak bunlarla sınırlı olmayan nedenlerden ötürü taraflardan birinin sözleşmeyi sonlandırması durumunda Servcorp Sadık Müşteri Programı üyeliği sona erer ve kazanılmış tüm krediler kaybedilir: A) Yazılı bildirim B) Askıya alma veya sonlandırmaya sebep olan geç ödeme veya ödememe.

(*) Askıya alma ücreti:

Lokasyon

Askıya alma ücreti

 Türkiye

aylık 60 TL

 Avustralya

aylık 10 AUD

 Yeni Zelanda

aylık 10 NZD

 Japonya

aylık 1.500 JPY

 Çin

aylık 100 CNY

 Hong Kong

aylık 70 HKD

 Singapur

aylık 10 SGD

 Kuala Lumpur

aylık 25 MYR

 Bangkok

aylık 250 THB

 Filipinler

aylık 400 PHP

 Avrupa

aylık 15 EUR

 Bahreyn

aylık 5 BHD

 Dubai

aylık 30 AED

 Katar

aylık 35 QAR

 Suudi Arabistan

aylık 30 SAR

 Kuveyt

aylık 2 KWD

 Hindistan

aylık 400 INR

 İngiltere

aylık 10 GBP

 Amerika Birleşik Devletleri

aylık 10 USD